SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel, papier; 59 x 41,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Sempoliński/ sierpień 2006/ Kamień odrzucony
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 88,5 x 118 cm,
niesygnowany
Z pracowni artysty.
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 116 x 89 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie: "Sempoliński 77 / Ukrzyżowanie"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno; 65 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Sempoliński '70 Mochnaczka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 64,5 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Sempoliński| 81 | Kamianna
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Ukrzyżowany u św. Anny, 2007 r.
pastel/papier, 64 x 45 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Sempoliński | Nieborów, sierpień 2007 | Ukrzyżowany u św. Anny`
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl/papier, 61 x 42,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Sempoliński | Nieborów, sierpień 2007 | Czaszka'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 101 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Sempoliński | 75 | głowa`
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 81,5 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Sempoliński 72 / Krajobraz /łąka"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
UKRZYŻOWANY. KOŚCIOŁ Św. ANNY w KAZIMIERZU, 1995/2000
olej na płótnie, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie "Sempoliński /czerwiec 95 /Ukrzyżowany kościół św. Anny w Kazimierzu (obraz zamalowany)" - a także, żółtą kredką "listopad 2000 /św. Jan /Fara"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na plótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "październik /2000- /Sempoliński maj 98 /czaszka /
A. R."
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `SEMPOLIŃSKI | 1980 | głowa ukrzy | żowanego`
- kolekcja prywatna, Nowy Jork
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 81 x 101 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Sempoliński | XI 93 | Czaszka`
Estymacja: 14 000 - 18 000
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel
70 x 100 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl, pastel/papier, 59,5 x 42 cm
sygnowany na odwrociu
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 100 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "październik /2000 /Sempoliński maj 98/
czaszka /A. R."
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
UKRZYŻOWANY KOŚCIÓŁ Św. ANNY W KAZIMIERZU, 1994/2000
olej na płótnie, 100 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrocie "Sempoliński /czerwiec 94 /Ukrzyżowany kościół św. Anny /w Kazimierzu/(obraz zamalowany)" - a także, żółtą kredką "listopad 2000 /św. Jan /Fara"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 116 x 89 cm
sygnowany i opisany na odwrociu na blejtramie: `Sempoliński | "Rzeka III"`
Estymacja: 15 000 - 25 000 zł
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Olej/ płótno
100 x 81 cm
Sygn. p. d.: na odwrocie - Sempoliński marzec 2001 A.R. Brazylia