CZAPSKI Józef (1896 Praga - 1993 Maisons-Laffitte)
akwarela, tusz, papier,
8,5 × 16 cm w świetle passe-partout
na rysunku zapiski autorskie dotyczące Kolorystyki
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tusz, papier,
9,5 × 15,5 cm w świetle passe-partout
na rysunku zapiski autorskie dotyczące kolorystyki
SZKICOWNIK artysty, zapewne z lat studiów w krakowskiej ASP
12 x 17 cm, okładki tekturowe spięte na grzbiecie, 15 k. formatu 15 x 12 cm + 1 k. luzem
akwarela, flamaster, papier,
10,5 × 17 cm
olej płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Czapski 52
Martwa natura z bukietem kwiatów, 1986
olej na płótnie
sygnowany
81 x 54 cm
Para obrazów: Pochmurne niebo, Pejzaż z wieżą kościoła
akwarela, tusz, kredka, 9,5 × 16 cm oraz
11,5 × 16 cm w świetle oprawy
niesygnowany
5 500 - 6 000 zł
Para obrazów: Zabudowania, Droga
akwarela, papier, tusz, kredka,
10,5 × 17,5 oraz 11 × 17 cm
niesygnowane
5 500 - 6 000 zł
akwarela, tusz/papier, 18 x 11 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `J. Czapski`
Estymacja: 3 500 - 4 500 zł
akwarela, papier, kredka, tusz, 11 × 17 cm
Estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Portret siostry artysty Marii, 1958 r.
tusz, piórko, papier, 26 × 15 cm
sygn. i dat. p. d.: Czapski/58
Estymacja: 2 500 - 3 000 zł
piórko, tusz, kredka, 12,5 × 16,5 cm
w świetle passe-partout
sygn. p. d.: nieczytelny
Estymacja: 2 900 - 3 300 zł
tusz, piórko, papier;
12,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.C.
tusz, flamaster, papier;
39,5 x 21 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: (4.) | J.C.Paris | Maisons | Lafitte
tusz, akwarela, papier;
39,5 x 21 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: J,C, | Powr | Sylvie