JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, sklejka, 60 x 120 cm;
sygn. l.d.: Z. Józefczyk / 31
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura, 33 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk ... (data do rozczytania)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, płótno; 57 x 80,5 cm
Sygnowany p. d.: Z. Józefczyk 1919
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura, 47,5 x 67,5 cm
sygn. l. d.: Z. Józefczyk
Na odwrocie owalna pieczęć krakowskiego składu materiałów malarskich Iskra & Karmański oraz okolicznościowa dedykacja z 1936 r.
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, sklejka
60 x 120 cm
sygnowany l.d.: Z. Józefczyk | 31.
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura, 50,5 x 89 cm;
sygn. l.d.: Z. Józefczyk / 1921
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, tektura; 70 x 39 cm
Sygnowany l. d.: Z. Józefczyk
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura, 50,5 x 89 cm;
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Pejzaż zimowy o zachodzie słońca
olej, płótno, 80 x 150 cm
sygn. l.d.: J.Z. / 07
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, sklejka; 58 x 118,5 cm
Sygnowany: Z. Józefczyk 35
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura,
68 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Z. Józefczyk
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej/sklejka, 63 x 122 cm
sygnowany i datowany l. d.: `M. Józefczyk | 35`
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)