1 zł
2 600 000 zł

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

General na czele oddzialu, przed 1900

olej, płótno,
50.5 x 61 cm
sygnowany p.d.: Jan V. Chelminski

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Z ROZKAZEM

Olej, deska;
34,7 X 45,8 cm
Sygn. l. d.: Jan v. Chelminski
Na odwrocie nalepka kartonowa: JAN CHELMINSKI, | PARIS. | ( A HUSSAR.) ; nalepki papierowe z liczbami: "1415" i "5947"; na środku nalepka zakładu przygotowującego materiały malarskie firmy Winsor & Newton; Na odwrocie ramy nalepka papierowa : No. 51726 SIZE /33..| TITLE A HUSSAR |
ARTIST Jan Chelminski

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Polski ułan

olej, deska,
35,3 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Jan v. Chełmiński

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

PRZED POLOWANIEM

Olej na desce 14,5 x 18,5 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Chełmiński"
Ekspertyza doc. dr hab. Haliny Stępień, 2002 r.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Pytając o drogę

olej, sklejka, 30 x 40,5 cm; sygn. l.d: Jan v Chelminski
Na odwrocie nalepka francuskiego marszanda Goupila z jego nowojorskiego salonu, nalepka z nr 35

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Szaser Gwardii Cesarskiej

olej na desce 27 × 21,4
sygnowany u dołu po prawej: "Jan V. Chelminski"

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

WYPRAWA NAPOLEONA

Olej na płótnie 74 x 100,5 cm
Sygnowany p.d. - "Jan V Chełmiński"

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Przejażdżka, 1879

olej, deska,
29.5 x 37.5 cm
sygnowany p.d.: Jan Chełmiński 79
Na odwrocie owalny monachijskiej firmy z materiałami malarskimi z czytelnym fragmentem napisu: HOLTZ ..... FABRIK |...|...| in München.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

PYTANIE O DROGĘ, 1879

olej, deska,
30 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: Jan Chełmiński | 1879
Na odwrocie słabo czytelne stemple monachijskiej galerii i składu materiałów malarskich.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

NAPOLEON Z GWARDIĄ PRZYBOCZNĄ

Olej na płótnie 38 x 53 cm
Sygnowany l.d. - "Jan V. Chełmiński"
Ekspertyza - doc. dr hab. Halina Stępień, 2003 r.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

PRZED POLOWANIEM

Olej na desce 14,5 x 18,5 cm
Ekspertyza - doc. dr hab. H. Stępień, 2002 r.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

PRZEJAŻDŻKA, 1876 r.

Olej na desce 21,5 x 31 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Chełmiński / 1876"
Na odwrocie znajduje się znak firmy Richarda Wurm z Monachium, produkującej akcesoria malarskie.

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Pytanie o drogę

olej, deska,
20.6 x 27 cm

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Gonitwa za zającem

olej, deska,
32.2 x 43 cm
sygnowany i datowany p.d.: Jan Chełmiński 1880 | München

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

WYPRAWA NAPOLEONA

Olej na płótnie 74 x 100,5 cm

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Na spacerze

olej, płótno, 66 x 41 cm
sygn. l. d.: Jan V. Chelminski

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

W galopie (Galopem!)

olej, deska,
21.5 x 31.2 cm
sygnowany p.d.: Jan Chełmiński | 1876 Na odwrocie stempel monachijskiej firmy Richarda Wurma - składu materiałów malarskich

CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Kozacy w stepie

olej, płótno,
35.5 x 64.5 cm
Sygnowany l.d.: Jan Chełmiński| 1874 | Monachium

liczba obiektów: 79