FINI Leonor (1908-1996)
FANTASTYCZNE STWORZENIE KOBIETA-PTAK
litografia barwna na kartonie,
69,5 x 52 cm,
sygnowana u dołu po prawej "Leonor Fini 92/180"(ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
52.5 x 71 cm
sygnowana oł. p.d.: Leonor Fini , napis oł. l.d.: 237/275
FINI Leonor (1908-1996)
sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5
FINI Leonor (1908-1996)
sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
46.7 x 33.5 cm
sygnowana oł. pod ryc. p.: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: 218/240
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
65 x 49 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: E. A, p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
70 x 52 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: 49/95, p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
50.8 x 38 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: XV / LXXV, p.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier, 71 x 51 cm (w świetle ramy)
sygnowany sepią p.d.: Leonor Fini
napis tuszem brązowym l.d.: 105/145
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, 62,8 x 48 cm, sygn. ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E.A." (odbitka autorska)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
55 x 39.3 cm
sygnowana czarnym flamastrem pod ryc. l.: 2 [w kółku] en BAT czarnym długopisem p.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, 48,8 x 64,3 cm
sygnowana ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E. A." ( "odbitka autorska")
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
55 x 39 cm
Pod ryciną autorska dedykacja dla Jarosława i Anny Iwaszkiewiczów - napis ..... p.d.: pour Jaroslaw et Hania | en toute amitié et | admiration | Leonor Fini Napis tuszem pod ryciną l.d.: 1 (w kółku) en BAT
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna kredką, 72 x 49,7
sygn. ołówkiem pod ryciną p. d.: Leonor Fini; l. d.: 43/95
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
51 x 37.5 cm
Sygnowana oł. pod ryc. l.: 169/225, p.: Leonor Fini