WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
olej, płótno;
61 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: Witold-K.2011
na odwrocie na blejtramie napis autorski: P-2011-3079
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 43,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Witold-K
na odwrocie na blejtramie napis autorski?: P-1971-2704
akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969
Composition aux personnages 1970
Akryl na płótnie
sygn. i dat. l.d.
150 x 100 cm
olej/płótno, 36 x 27,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Witold K. 61`
Estymacja: 4 000 - 5 500 zł
akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
sygn. l. d.: Witold-K. 2006
sygn. na odwrocie: Witold-K, 06 Denver, Co ołówkiem, oraz tytuł: P-2006-2980
odbitka typu giclée/papier, 34 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany ołówkiem u dołu:`63/100 "Remembering?` Witold K`
Estymacja: 800 - 1 200
giclee, papier; 86 x 54,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: Witold-K. 2011, l. d.: 6/15 giclee, śr.: Symphony for people
akryl, płótno,
40,5 x 51 cm
sygn. l. d.: Witold - K. 2009
na odwrocie opis: P-3086-2009
akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
sygn. l. d.: Witold-K. 2006
Olej, płótno nabite na deskę; 19,5 x 24 cm
Sygnowane p.g.: Witold K. 60
akryl, płótno, 61 x 45,7 cm;
sygn. p. d.: Witold - K. 2011
Na odwrocie opis: P - 2011 - 3079
Akryl, płótno;
40,7 x 27,7 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Witold-K 71
Na odwrocie napis autorski: P-71-932.
Obraz wystawiany i reprodukowany: Witold-K at Sotheby`s, Warszawa, Amsterdam, 2007, s. 141.
Akryl, płótno; 19 x 22 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.g.: Witold-K 70
Na odwrocie w lewym górnym rogu okrągła nalepka z wystawy w Sotheby`s z napisem: P-70-1004.
Poniżej napis autorski: P-70-1004.
Obraz wystawiany i reprodukowany: Witold-K at Sotheby`s, Warszawa, Amsterdam, 2007, s. 125.