Akryl, płótno; 19 x 22 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.g.: Witold-K 70
Na odwrocie w lewym górnym rogu okrągła nalepka z wystawy w Sotheby`s z napisem: P-70-1004.
Poniżej napis autorski: P-70-1004.
Obraz wystawiany i reprodukowany: Witold-K at Sotheby`s, Warszawa, Amsterdam, 2007, s. 125.
Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
Formy zgłoszenia:
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:
tel.: 022 818 94 68
tel. kom.: 0 601 808 148