HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
olej, płótno; 126 x 98 cm;
napis na odwrocie na blejtramie: F. HAYDER
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz/karton, 92 x 63 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'F.Hayder 1959'
olej, płótno naklejone na sklejkę; 42 x 56 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder
na odwrocie napis tuszem: F. Hayder./ "Zagroda" - 1939 oraz nalepka z odręcznym napisem tuszem: Fryderyk Hayder/ "Mazowiecka zagroda" 1939/ ol. / pł. / skl. 42 x 56 cm/ wł. D. Dąbrowski
gwasz, tektura;
49 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 72
MARTWA NATURA z KWIATAMI w WAZONIE
olej na tekturze, 54 x 45,5 cm,
sygnowany p.d. "F. HAYDER"
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, olej, collage, pilśnia
41x120
sygn. dat. l.d.
gwasz, tektura
50x70 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
55.5x75.5 cm
olej, płótno, 80 x 94,5 cm
sygn. l.d.: F. Hayder 74
lakier, płyta, 80 x 57 cm
sygn. p. d.: Hayder.
Na odwrocie napis autorski: 57 x 80 cm / Fryderyk Hayder / Gliwice 1977 / "Ogród".
Gwasz, papier; 30,2 x 42,9 cm
Sygnowany l. d.: F. Hayder
Pochodzenie: ze spuścizny po artyście przechowywanej przez rodzinę.
olej, płótno;
126 x 98 cm;
gwasz, karton, 49 × 69 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: F.Hayder 69
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Martwa natura z butelkami, 1967 r.
gwasz, karton, 70 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 67
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
olej, tektura; 90 x 60 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: F.HAYDER
Martwa natura z dzbankiem, 1957
olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: F. HAYDER 57