IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Mimoza w japońskim wazonie, ok. 1935
olej, płótno,
100 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na tekturze,
35 x 50 cm,
sygnowany p.d. ?Błażej Iwanowski /Wawel" i na odwrocie "Kraków Wawel /pokój pod Planetami /mal. Błażej Iwanowski".
Wykształcony w Warszawie, m.in. u M. Kotarbińskiego i S. Lentza, malarz scen historycznych, także martwych natur kwiatowych.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, sklejka.
34 x 44 cm;
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski/ 1956
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
ZAMEK W WARSZAWIE - SALA RYCERSKA, 1933 R.
olej/sklejka,
40 x 35,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Błażej Iwanowski I 1933`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno;
50,5 x 70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1966
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
POMNIK FRYDERYKA CHOPINA W ŁAZIENKACH, 1964
Olej, płótno;
60,6 x 81,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: Błażej Iwanowski | 1964
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno;
52 x 78,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1958
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
WIELKI REFEKTARZ NA ZAMKU W MALBORKU, 1949
Olej, płótno;
59 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski | Malbork 1949
Na krośnie napis: Malbork Sala Rycerska BIwan
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE
Olej, płótno;
49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
PAŁAC ŁAZIENKOWSKI - SALA SALOMONA
Olej, płótno;
59,7 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
MARTWA NATURA Z BUKIETEM PEONII I FIGURKź PAPUGI, 1958
Olej, tektura; 97,5 x 67,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: Błażej Iwanowski | 1958
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
SALA SALOMONA W PAŁACU NA WODZIE
Olej, płótno; 50 x 70 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura,
96 x 68 cm
sygnowany p.d.: B. Iwanowski | 1923 rok
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, dykta; 47,8 x 36 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/płyta, 49 x 34,5 cm
sygnowany p. d.: `Błażej Iwanowski`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura
96 x 68 cm
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Gwasz, tektura; 34 x 27 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 28 cm w świetle oprawy