KALINOWSKI Tadeusz (1909 Warszawa -1997 Poznań)
Akryl/płótno, 65,5 x 74 cm
sygnowany i datowany l. d.: `T. KALINOWSKI 1992`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 44 x 52 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `TADEUSZ / KALINOWSKI / POZNAŃ 1981 / SERIA ELEMENTY / OLEJ PŁÓTNO / 44-52`
olej, płótno, 40 x 55 cm;
na odwrocie napisy autorskie: TADEUSZ / KALINOWSKI / POZNAŃ 1981 / SERIA ELEMENTY / OLEJ PŁÓTNO / 40 x 55 cm
olej na tekturze, 50 x 100 cm sygnowany p.d.: "T. Kalinowski 1963"
Malarz, grafik, scenograf.
olej, tektura
50 x 99 cm
olej, sklejka
130 x 130 cm