HANEMAN Max (Hanneman) (1882 Łódź - 1944?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 34,5 x 24 cm;
sygn. u dołu: Max Haneman 1934
olej, płótno naklejone na tekturę, 48 x 34 cm;
sygn. l.d.: MAX HANEMAN / JEROZOLIMA
na odwrocie nalepka Towarzystwa Sztuka Podhalańska w Zakopanem - Wystawa letnia 1925 z nazwiskiem autora i tytułem.
olej, tektura, 32 x 47 cm
sygn. p.d.: M. Haneman
olej/tektura, 25 x 34 cm
sygnowany u dołu w języku hebrajskim
na odwrocie naklejka: `UWAGA! |
Zastrzega się prawo reprodukcji obrazu Hannemana
artysty | malarza nieżyjącego jest niedozwolone,
bo obraz ten jest | sprzedany.`
olej/płyta, 44 x 44 cm
sygnowany p. d.: `M. Hanneman | Jerozolima`
olej, tektura, wym.: 25 x 34 cm, sygn. l.d.: (w j. hebr.)
olej, płótno, wym.: 44 x 44 cm, sygn. p.d.: M. Haneman Jerozolima
olej, płótno,
58 x 90,5 cm;
sygn. l.d.: MAX HANEMAN / JAFFA 1925
Na odwrocie nalepka z autorskim (?) napisem: Max Haneman / Jaffa port
olej, płótno;
93 x 136 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Maks Haneman | Zakopane 23