ADLER Jankiel (1895-1949)
olej, tektura;
62,5 x 47,5 cm w świetle ramy
sygn. l.g. Adler/ 28
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
olej na płótnie naklejonym na płytę
sygn. l.g. adler
30,5 x 26 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
sygn. l.g. adler
21 x 26 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
tusz na papierze kremowym
sygn. p d. adler
37,4 x 28,4 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
gwasz na papierze
sygn. p.d. odciskiem Jankel adler C.A.
50,5 x 40 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
dekalkomania i tusz na papierze
sygn. i dat. p.d. adler/1942
25,7 x 20,2 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
olej, płyta;
64 x 51 cm
sygn. p.d. Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
Bouquet de fleurs dans une cruche (1928)
Olej / deska
Sygnowany i datowany l.g.
62 x 48 cm
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
olej/papier naklejony na płótno,
49 x 32 cm
sygnowany p. d.: `adler`
ADLER Jankiel (1895-1949)
technika mieszana, sklejka, 65 x 49.5 cm;
sygn. l. d.: Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
technika mieszana
65 x 49.5 cm
sygnowany l.d.: Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
Martwa natura z homarami, ok. 1930
olej, sklejka,
63.5 x 83.5 cm
sygnowany l.d.: Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
tusz lawowany, papier,
wym. 57 x 42 cm ( w świetle passe - partout);
sygn. stemplem p.d.: Jankiel Adler; na odwrociu naklejka wystawowa z Londynu z wystawy Jack Bilbo & The Moderns z listopada 1990 poz. kat. 1 (tu datowane na lata 40.) oraz naklejka A.M. ADLER FINE ARTS, Inc. Z opisem obrazu