NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
serigrafia barwna/papier, 42,5 x 38 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'JERZY NOWOSIELSKI 95 II/28/30'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kompozycja abstrakcyjna, 1965 r.
olej/płótno, 80,5 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY Nowosielski 1965'
akryl, kamień naturalny, 11 x 8 cm
Serigrafia/papier, 89x70cm
Sygnowana ołówkiem p.d.: „Jerzy Nowosielski 1998″, l.d.: numer 44/64
tusz, papier, 70 x 27,5 cm
olej, płótno, 81,5 x 56 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1980
olej, płótno
70 x 50 cm
sygn. na odwrocie:
IX. 1975 | JERZY NOWOSIELSKI | OLEJ
serigrafia/papier, 61 x 73 cm (odbitka), 70 x 8 cm (wymiary planszy)
sygnowany i datowany oł.p.d.: Jerzy Nowosielski 1997 r oraz opisany l.d.: 46/50
serigrafia/papier, 58,5 x 68,5 cm (odbitka w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany oł.p.d.: Jerzy Nowosielski 97 oraz opisany l.d.: 9/15
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY NOWOSIELSKI | 1980'
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'J. Nowosielski'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY NOWOSIELSKI 1964'
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jerzy Nowosielski 1982 | "AKT NAD MORZEM"'
na odwrociu naklejka z Galerii Starmach w języku angielski, papierowa naklejka wywozowa w języku angielskim, nalepka domu aukcyjnego AGRA ART oraz nalepka Galerii Grafiki i Plakatu
Kompozycja abstrakcjyjna/ Pejzaż (praca dwustronna), 1954 r.
olej/płótno, 49,5 x 44 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'J. NOWOSIELSKI 1954'
olej/płótno, 27 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘KOMPOZYCJA | ABSTRAKCYJNA | OLEJ 1966 | 27 - 80 | JERZY NOWOSIELSKI’
na odwrociu nalepka Muzeum Narodowego w Poznaniu oraz Galerii Współczesnej w Warszawie
olej, ołówek/tektura naklejona na płótno, 41,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
tusz, papier
15x21 cm
p.d.: "J.NOWOSIELSKI, 1960"
ołówek, gwasz, papier
26x18 cm (w świetle passe-partout)
na odwrocie napis (druk maszynowy): "Jerzy Nowosielski | Abstrakcja, 1958 | szkic ołówkiem"
kredka, ołówek na papierze, 29,8 x 21.1 cm, sygn.
ołówek, papier, 21 x 14 cm,
sygn. p.d.: NOWOSIELSKI 1957
tusz, akwarela, papier, 28,5 x 20 cm,
sygn. monogramem i datowany, praca oprawiona