KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura; 28 x 45 cm w świetle ramy;
sygn. l. d.: a. karpiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 43 x 57 cm.
sygn. i dat. po lewej: a. Karpiński / 922 r.;
na odwrocie słabo czytelny napis autorski ... Kaczeńce 1922 ... , wyżej nalepka z Galerii Zygfryda Reizesa we Lwowie z autorem, tytułem: Kaczeńce i techniką wykonania.
olej, tektura, 49,5 x 69 cm,
sygn. p.śr.: A. Karpiński
Na odwrocie napis ołówkiem: Lp 13402
*opłata droit de suite
olej/tektura, 23,5 x 30,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'A.Karpiński .18.'
olej, tektura, 30 x 56,5 cm
sygn. l. d.: akarpiński
W niedzielę przed kościołem, 1907
olej, tektura, 54 x 73 cm (w świetle oprawy)
na odwrocie naklejka Panorama Art Gallery
Olej, tektura, 49 x 69 cm,
sygn. l.d.: A. Karpiński, 1936.
olej, płótno naklejone na tekturę,
54 × 37,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. l. g.: a.karpiński/w Paryżu 1908 r.
olej, tektura, 35 × 100 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: akarpinski.
na odwrocie naklejka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie z opisem pracy
olej, tektura, 35 × 50 cm
sygn. p d.: A. Karpiński
na odwrocie autorski opis: Róże żółte/mal./a.Karpiński/Kraków
oraz trzykrotnie odbita pieczęć artysty: A. KARPINSKI/Kraków, ul. Floriańska 19
olej, tektura, 49 x 68 cm,
sygn. l.d.: akarpiński
Portret kobiety w czarnej sukni
olej, tektura, 68 x 57 cm,
p.d.: akarpiński (słabo czytelne)
olej, płótno, 150 x 95 cm,
sygn. p.śr.: a.karpiński,
na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1959 roku oraz autorskim tytułem: "Portret Pani Sch."
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: a.Karpiński;
na odwrocie nalepka z 1933 roku z Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z autorem, tytułem: Róże mieszane, techniką i wymiarami obrazu.
Martwa natura - zestaw dwóch prac
olej, tektura; 13 x 13 cm;
sygn. l. g.: a. karpiński;
na odwrocie oznaczenia: E / 3332 / 17 / Schn. (?)
akwarela, ołówek, tektura; 12,7 x 12,5 cm;
sygn. u dołu: a. karpiński;
na odwrocie oznaczenia: 3 / Schn. (?) / N (w kole)
olej, tektura, 33,5 x 48,5 cm,
sygn. l.d.: A. Karpiński.
*droit de suite
olej, płótno, 79 x 88 cm,
sygn. l. śr.: A. Karpiński.
*droit de suite
olej, tektura, 29 x 49 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński
*droit de suite
Róże żółte - Żółte róże i porcelanowe puzderko, ok. 1933
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi po środku: a. karpiński;
na odwrocie opis autorski (?): Róże żółte / mal a Karpiński / Kraków 19[3]3 (?).