FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
sygnowany, datowany p.d.
akwaforta, akwatinta
11.5x8
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier
48 x 60 cm
serigrafia barwna, papier, V/X, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d. S. Fijałkowski 95, w l. d.: Czerwona szarfa, w śr. d.: V/XV
serigrafia
53x35
sygnowany, datowany p.d.
serigrafia, papier, odbitka autorska,
47,5 x 59,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: S. Fijałkowski, w l. d. dat.: 31 VII 76/19 I 95, w śr. d: ea
Olej na płótnie 46 x 38 cm
Sygnowany na krosnach - "S. Fijałkowski"
litografia, papier 32 x 24,5 cm
sygn. l. d.: St. Fijałkowski 30. I. 61
olej, płótno, 50,5 x 61,5 cm
Martwa natura z głową murzyna, 1948
olej, płótno, 61 x 50,3
sygn. ołówkiem p. d.: Fijałkowski
sygn. dat. p.d.
serigrafia
54x35.5
Linoryt na papierze 47,5 x 34,8 cm
Sygnowany p.d. - "S. Fijałkowski 84"
Nakład - 14/50
19/25,
52x70 cm
linoryt, papier, 46 x 34 (w świetle passe - partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: 11.VI.73 epr.dŐart S. Fijałkowski 73
olej, płótno,
100 x 73 cm
sygn. na odwr. na poprzecznej żerdzi krosien śr.: Fijałkowski - Marzec 99, p.: 12/99
Nad jeziorem w Olsztynie, ok. 1949
olej, płótno,
50 x 61 cm
sygn. na odwr. na d. żerdzi krosien: Fijałkowski - Nad jeziorem w Olsztynie 1949 (?), na g. żerdzi: A 137