SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Olej, płótno; 30 x 50 cm
Sygnowany l.d. szarym olejem: A. Setkowicz
Na odwrocie pieczątka: ISKRA & KARMANSKI, KRAKÓW
i zniszczona naklejka z napisem:
ALEX...(?) Poznań oraz czarnym olejem napis:
6/8 79 NP.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier; 30 x 40,5 cm
Sygnowany brązową akwarelą l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, wym.: 35 x 50 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 34 x 50 cm,
sygn. p.d.: A.Setkowicz 913
akwarela, papier, 14,2 x 30,5 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, tektura; 16 x 31,3 cm. Sygnowany fioletową akwarelą l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie tektury fragment pieczęci: "MAGAZYN PRZYB(...) | R. ALEKSA (...) | KRAKÓW, BA(...)"; na odwrocie pleców oprawy nalepka: "Adam Setkowicz | Kraków | Tytuł "Na targ" | Rodzaj akwarela | Cena 45 zł | Nr."
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
43 x 50 cm,
sygnowany po lewej u dołu "A.Setkowicz"
olej, płótno, wym.: 31 x 50 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 45,5 x 40,5 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
na odwrocie: stemple składu materiałów malarskich L. Aleksandrowicza w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
16 x 31 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela na kartonie, 14 x 24 cm
sygnowana p. d. "A. Setkowicz 900"
olej, papier, 33,5 x 68 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Scena zimowa - przed wiejską chatą
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton, 16 x 32 cm;
sygn. l.d.: A Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę, 48 x 96 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz