DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 60 x 80
Sygn. p. d.: Dominik; na rewersie napis: "DOMINIK 1968 / akryl pł."
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
litografia, papier,
11 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: T Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl na płótnie,
65 x 81,5 cm
sygnowany p.d. "Dominik"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
46 x 55 cm
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, 1 egz.,
33x48 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno,
46 x 55 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej na płótnie
80 x 100 cm
Sygnowany l.d. - "Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa, odbitka unikatowa,
33x48 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
33x48 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
33x48 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej na płótnie
80 x 80 cm
Sygnowany p.d. - "Dominik"
Obraz opisany na odwrocie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
80x100 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
54 x 60 cm
sygn. p.d.: Dominik, sygn. na odwr. l.g.: DOMINIK | 65 x 61 FARBY AKRYLOWE | "NATURA" 1970
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
67 x 91 cm
sygn. l.d.: Dominik, sygn. na odwr. l.g.: DOMINIK 1978 | PEJZAŻ II | AKRYLE 67 x 90
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt barwny,
23,5 x 22 cm, sygnowany ołówkiem pod odbitką "T Dominik 60" i nr odbitki "147".
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. l.d.: Dominik
na rewersie: DOMINIK /1979/AKRYLE/MORZE/70 x 90