SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 26 x 19 cm
Sygnowany p. d.: A Setkowicz 1919
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier naklejony na tekturę,
16 x 32 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie stempel: GRUPA MALARZY POLSKICH
/ W KRAKOWIE, z nr 48 i tytułem: Wjazd do wsi
akwarela, papier, wym.: 15 x 31 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier; 14 x 25,5 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz
olej, tektura,
24.6 x 33 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
akwarela/karton, 17 x 24,5 cm
sygnowany l. d.: `ASetkowicz`
olej/płótno, 44,5 x 95 cm
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`; na odwrocie papierowa naklejka ze składu obrazów i ram M. Nowicki i R. Grünsatel z Poznania
Akwarela, papier akwarelowy; 16,2 x 31,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Na odwrocie pieczęć Magazyn Przyborów Malarskiech |
R. Aleksandrowicz | Kraków Basztowa 11
Akwarela, gwasz, tektura; 23 x 33,7 cm w świetle
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Obraz po oczyszczeniu
Akwarela, papier żeberkowy; 16,5 x 31,8 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Na odwrociu napis ołówkiem: Okoński
akwarela, papier,
16 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura,
21.5 x 34.7 cm
sygnowany l.d.: A Setkowicz
olej/płótno naklejone na tekturę,
34 x 47,5 cm, sygnowany
i datowany p. d.: `A Setkowicz 912`
akwarela, papier,
16 x 31 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, tektura, wym.: 27,5 x 49 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura,
66 x 45.5 cm
sygnowany l.d.: Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
gwasz, papier, 24 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Setkowicz