SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura
28 x 49.5 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 25 x 34 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Olej, płótno naklejone na tekturę; 48 x 97 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę,
26 x 51 cm
sygnowany l.d.: Wlastimil Hofmann | 1923
olej na płótnie/tektura, wym.: 47,5 x 37 cm,
sygn. l.d.: Setkowicz
Akwarela, papier, 14,5 x 30 cm w świetle ramy
Sygn. l. d.: A. SETKOWICZ
Para obrazów: Stary młyn, W zagrodzie
olej, tektura, 24 x 34 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 38 x 62,5 cm;
sygn. l.d.: A.Setkowicz
olej, płótno,
46 x 96 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Na krosnach cztery stemple krakowskiej firmy Iskra & Karmański.
Akwarela, papier; 15 x 30,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 16,5 x 31,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 27,8 x 47,5 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz
olej na tekturze, 25 x 35 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz