ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier,
61,5 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. śr. d.: Elster
3 000 - 4 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ołówek, akwarela, papier,
46 × 59,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Elster
3 500 - 4 500 zł
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Motyw z małego miasteczka z synagogą
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
sygn. l. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej, płótno; 91 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej, płótno; 91 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej, tektura; 27 x 35,5 cm;
nie sygnowany
na odwrocie sygnatura: E.Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier;
43,8 x 57,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany czerwoną akwarelą p. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ELSTER Erwin (1887 - 1977)