ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno
60 x 70 cm
sygn. p.d.: R | ZA | 99
na odwrocie na płótnie sygn.: RYSZARD ZAJĄC | (60 x 70) | 1999
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat l .g.: RY / ZA / 94 (wydrapane końcówką pędzla);
napisy autorskie? na odwrocie: RYSZARD ZAJ ĄC/ (CERAMIKA CZERWONA) / (81 x 65) oraz nalepka z Desy z Warszawy z wypisaną liczbą: 14 w kółku wraz z informacjami o pracy w języku angielskim
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Kosz z owocami na krześle, 1968
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. g.: RY / ZA / 68 (wydrapane);
na odwrocie napisy: RYSZARD ZAJĄC / Kosz z owocami na krześle / (65 x 54)
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej/płótno, 61 x 81 cm
sygnowany i datowany l.g.: `RY|ZA|64`
opisany na odwrociu: `RYSZARD ZAJĄC | 1964 | (60 x 81) | PEJZAŻ UMBRYJSKI`
Estymacja: 4 500 - 5 500 zł
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany l.g.: `R | ZA | 72`
opisany na odwrociu: `RYSZARD ZAJĄC | MARTWA NATURA 73 x 100 | 1972`
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Portet kobiety przed Palazzo Vecchcio, 1988
olej, płótno
62 x 73 cm
sygn. i dat. l.d.: R / ZA / 88
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno,
65 x 54 cm;
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno,
81 x 65 cm; sygn. i dat l .d.: RY / ZA / 64;
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. i dat. l.g.: RY / ZA / 64;
na odwrocie napisy autorskie
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno,
65 x 54 cm;
na odwrocie napisy: RYSZARD ZAJźC / Kosz z owocami na krześle / (65 x 54)
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno, 65 x 54 cm;
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno,
65.3 x 38.4 cm
sygnowany l.d. wzdłuż bocznej krawędzi: R | ZA | 79
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Martwa natura w czerwieni, 1999
olej, płótno
50 x 105 cm; sygn. l. g.: R / ZA / 99
na odwrocie napis autorski: MARTWA NATURA W CZERWIENI; RYSZARD ZAJźC / (50 x 105) / 1999
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Kompozycja muzyczna - błękitna, 1997
olej, płótno,
65 x 94 cm, sygn. i dat. l. g.: R/ZA/97;
na odwrocie opis autorski
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno,
60.5 x 80.5 cm
sygnowany l.g.: RY | ZA | 65
Na odwrocie na płótnie napis: RYSZARD ZAJĄC | MARTWA NATURA | DZBAN I KOSZ Z OWOCAMI | (60 x 81) | 1965
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
olej, płótno, wym. 76 x 69 cm;
sygn. p.g.: `RY / ZA / 69" ; stan: kilka dziur
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Olej, płótno; 92,3 x 60,5 cm
Sygnowany na odwrocie ręką artysty: RYSZARD ZAJĄC | AKT KOBIETY |
(92 X 60) | 1971
ZAJĄC Ryszard (1929 - 2016)
Martwa natura w kompozycji geometrycznej 1993
olej, płótno, 73 x 60 cm; sygn. i dat. p. g.: R./ZA/93