SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)
Bez tytułu (sukienka lalki Barbie), 2008 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA | 2008'
- ''Miła i dobra'', wystawa indywidualna, Galeria EGO, Poznań, 24.10-22.11 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
Myśmy wszystko zapomnieli, 2008, jeden z 14 obiektów
obiekt: lightbox, 20 x 20 x 30 cm
Marynarka - koszulka polo, 1999 r.
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA | MARYNARKA - KOSZULKA POLO | 1999'
- zakup od artystki
Łososiowa dalia na różowym, 1999 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, karton, 59 x 85 cm
- dar od artystki
akryl na papierze, 30 x 40 cm, sygn.
fotografia barwna/papier fotograficzny, pianka
140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jadwiga Sawicka | 2006, 1/3'
Sukienka pierwszokomunijna, 2006 r.
140 x 100 cm
akryl/papier, 69 x 48 cm (w świetle passe-partout)
- "Miła i dobra", wystawa indywidualna, Galeria EGO, Poznań, 24.10-22.11.2008
akryl/papier, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JADWIGA SAWICKA 1994'
kolaż, olej, akryl, płótno, 24x30 cm
opisany na odwrocie: J.SAWICKA 2015
kolaż, olej, akryl, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: J.SAWICKA 2012/2015
olej, płótno; 130 x 96,5 cm
sygn. na odwrocie: J. SAWICKA '96
akryl na papierze, 30 x 42 cm, sygn.
akryl na papierze 40,5 x 70
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JADWIGA SAWICKA | 2008`
- ``Miła i dobra``, wystawa indywidualna, Galeria EGO, Poznań, 24 października - 22 listopada 2008
druk/papier, 30 x 42 cm
na odwrociu opisany: `Sawicka`
akryl /papier, 30 × 42 cm, sygn.
olej, akryl/płótno, 100 x 81 cm
na odwrociu opisany: `J. SAWICKA 2005`
estymacja: 9 000 - 16 000 zł
fotografia barwna/dibond, 40 x 60 cm
edycja: 1/3, na odwrociu naklejka z sygnaturą
Estymacja: 4 500 - 5 500 zł
akryl, papier, 29 x 42 cm,
sygn.: na odwrocie: JADWIGA SAWICKA 2011
Estymacja: 2500-3500 zł