NAIDITCH Vladimir (Moskwa 1903 - 1981 Paryż)
Olej / płótno naklejony na carton
Sygnowany l.d.
61,5 x 49 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz, papier;
100 x 70 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie na dole: V. Naiditch | 69
olej na tekturze, 45,5 x 61 cm, sygnowany p.d. "V. Naiditch" (Malarz w ogrodzie); pejzaż podgórski - niesygnowany; pieczątka No 078 (zapewne odnosząca się do wykazu spuścizny artysty)
MALARZ W OGRODZIE PRZY SZTALUGACH, l. 30-te
olej na tekturze, 45,5 x 61 cm sygnowany p. d. "V. Naiditch", na odwrocie: Pejzaż podgórski - Miasteczko z kościołem, niesygnowany oraz pieczątka No 078 (zapewne odnosząca się do wykazu spuścizny artysty)
olej na płótnie, 50 x 61 cm
sygnowany l.d.: "V. Naiditch"
Ekspertyza Jerzego Malinowskiego.