HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat do filmu PASAŻERKA, 1963
Druk, papier; 82 x 58 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat wystawy NIEMIECCY PISARZE,ARTYŚCI,UCZENI NA WYGNANIU, 1965
Wystawa Niemieckiej Biblioteki Narodowej w Bibliotece Narodowej, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XXVIII Międzynarodowe Zawody Narciarskie o Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, 1973 r.
offset/papier, 97,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygn. oł. p.d.: L. Hołdanowicz , 03, oł. l.d. tyt. Anepigraf, odb. 0/ A
odbitka autorska
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, o/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat - 68 Rocznica Wielkiego Października, 1985 r.
offset/papier, 66,5 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. HOŁDANOWICZ 1985`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 90 x 63 cm (zadruk), 100 x 70 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `NORITO 0/A L.HOŁDANOWICZ 1999`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `TYPTYK POZIOMY (A) 0/A (B) 0/A (C) 0/A L.HOŁDANOWICZ 2006`
kolejność prac opisana literami (A), (B), (C). Tytuł na pracy (A) u dołu ołówkiem: `Tryptyk poziomy`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia, o/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia, e/a, 101 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Sitodruk, odbitka 2/50, e/a, 70 x 100 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XVII Międzynarodowy Kolarski Wyścig Pokoju, 1964
druk kolorowy, papier, 97,5 x 67,5 cm;
sygn. l.d.: L. Hołdanowicz
na odwrocie pieczęć archiwum WAG (WYDAWNICTWO ARTYSTYCZNO-GRAFICZNE RSW PRASA wzór nr K - 497 / egzemplarz archiwalny nr B-34)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Sitodruk e/a
70 x 100 cm
sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XXI Międzynarodowy Kolarski Wyścig Pokoju 9-24. V. 1968
BERLIN PRAHA WARSZAWA Trybuna Ludu - Neues Deutschland - Rudé Právo", druk barwny, 94,5 x 68 cm. Sygnowany p.d. "L. Hołdanowicz 67". Warszawa 1968 WAG. Nakład 7450 egz.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia e/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
plakat do filmu Le Huitieme Jour De La Semaine
sitodruk
100x70
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 84 x 59 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Anepigraf, śr.d. O/A sygn. p.d.: L. Hołdanowicz 2003