HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
tusz, papier, 83 x 59 cm
niesygnowany
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna
42 x 61 cm
olej, akryl, płótno; 200 x 200 cm
sygnowany p.d.: "Hałas X 2014"
- Józef Hałas. Poszukiwania. Wystawa malarstwa i rysunku, Muzeum Architektury we Wrocławiu, 2017
- Hałas ’14 MŁODOŚĆ, Mia Art Gallery, Wrocław, 2014
Reprodukowany:
- Józef Hałas. Poszukiwania. Wystawa malarstwa i rysunku, katalog wystawy Muzeum Architektury we Wrocławiu, Wrocław 2017, nlb. strona tytułowa i s. 19.
sygn. l.d.
olej, pilśnia
39x34 cm
olej/ceramika, wys.: 3,5 cm, śr.:36,5 cm
technika własna na papierze, 76 x 56 cm, sygn.
technika własna
52 x 70,5 cm
technika własna na papierze, 62,5 x 48,5 cm, sygn.
akwarela, gwasz/papier, 60 x 42 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Hałas .62`
technika własna na papierze, 50 x 83 cm, sygn.
technika własna
50 x 70 cm
technika własna/papier, 68,5 x 49 cm, sygn.
technika własna/papier,
62,5 x 48 cm,
sygn.
olej/płótno, 115 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Góra P Józef Hałas 1986`
Estymacja: 42 000 - 45 000 zł
olej/płótno,
115 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Góra P = O Józef Hałas 1988`
Estymacja: 42 000 - 45 000
technika własna
66 x 35 cm
technika własna/ papier
50 x 70 cm
sygn.
KOMPOZYCJA z cyklu Góra, l. 80-te XX w.
technika własna na papierze,
70 x 50 cm
Po starannej konserwacji.
akryl/papier,
75 x 55 cm,
sygn.
technika własna
42 x 61 cm