SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/papier, 43 x 56 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu opis w języku rosyjskim
- Roman Sielski. Malarstwo, wystawa monograficzna, Rostworowski Gallery, Kraków 16.II - 28.II.2001; Roman Sielski. Malarstwo, wystawa monograficzna, Galeria Czas, Będzin 3.III - 16.III.2001
- Roman Sielski. Malarstwo, katalog wystawy, Kraków - Będzin, poz. 12
olej/tektura, 49,7 x 69,8 cm
sygnowany śr.d.:[cyrylicą] 'Sielski R.'
sygn. p.d.
olej, tektura
24.3x34.5 cm
olej, tektura; 19 x 26 cm;
sygn. l. d.: Sielski R (cyrylicą)
olej, tektura; 24 x 20,5 cm;
gwasz, papier brązowy; 22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)
kredka, technika mieszana, papier; 16,5 x 24,7 cm w św. p-p.;
sygn. cyrylicą l. d. R. Sielski
Martwa natura z płonącą świecą
olej/płótno, 99 x 71 cm
na odwrociu opisany: `227 | 3-8 194-37`
- kolekcja prywatna, Nowy Jork
Scena rodzajowa w pejzażu miejskim
olej, płótno, 40 x 42 cm,
sygn. (cyrylicą) l.d.: PC
olej, tektura, 18 x 45,5 cm w świetle oprawy
sygn.: Sielski R. (cyrlicą)
Estymacja: 8000 - 9000 zł
olej, tektura,
27,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Sielski R. (cyrylicą)
olej, tektura; 18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem p. d.: R.S. (cyrylicą);
na odwrocie napis autorski z nazwiskiem autora, tytułem i techniką wykonania (cyrylicą)