ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
olej, płótno; 58 x 74 cm;
sygn. p. g.: Zofia Albinowska;
na odwrocie napisy cyrylicą
olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
olej, sklejka, 48,5 × 53,5 cm
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
na odwrocie pieczątka firmy ramiarskiej: FILIP EBEL / Lwów / ul. Sykstuska 12.
olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
olej, płótno,
30 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
Olej, sklejka, 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Zofia Albinowska
olej, tektura,
25,5 x 32,5 cm,
sygn. l.d. z dedykacją: na pamiątkę pobytu we Lwowie oferuje Panu Mieczysławowi Bednarskiemu Zofia Albinowska
Olej, tektura;
wym.: 53 x 37 cm;
sygn. p.d.: Zofia Albinowska; na odwrocie nalepka z opisem z Salonu Sztuki Zygfryda Rajzera we Lwowie.
Olej, deska,
35 x 57 cm,
sygn. l.d.: Zofia Albinowska.
Na odwrocie dedykacja i data 1966
RÓŻE I ASTRY W WAZONIE, po 1920
olej na tekturze,
59 x 45 cm,
sygnowany l.d. "Zofia Albinowska"
ołówek, papier, 12,9 x 17 cm;
sygn. l. d.: Zofia Albinowska;
napis autorski p.d.: Izdebna. / 19.9.10.-
akwaforta, papier, 12,9 x 9,9 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska (ołówkiem); tytuł l.d.: Concarneau (ołówkiem)
Kościół św. Barbary w Krakowie
litografia (?) sepiowa, papier, cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Z. Albinowska (na płycie)
opisany u dołu: Kraków, Kościół św. Barbary Zofia Albinowska (ołówkiem)
olej, sklejka,
18 x 30 cm
sygn. p.d.: Zofia Albinowska
Na odwrocie naklejka TPSP we Lwowie, opis atramentem nieczytelny.
akwaforta, papier
12,9 x 9,9 cm (odcisk płyty);