EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 49,8 x 65
sygn. l. d.: Ebiche
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
ołówek, karton, 32 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: E. Eibisch 1972
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej na tekturze, 65 x 57,5 cm
sygnowany l.d. "E.Ejbisz" [!].
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej na płótnie, 51 x 68,5 cm,
sygnowany p. d. "Eibisch", na odwrocie ręką artysty dedykacja "Dla Wiktorii Hertz/Eibisch", naklejka wystawowa TPSP w Krakowie oraz tuszem numer 37 (być może dotyczy wystawy z grudnia 1938 roku)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej na tekturze, 65 x 57,5 cm,
sygnowany l.d. "E.Ejbisz"[!].
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Olej, tektura naklejona na drugą tekture; 48 x 34 cm
Sygn. p.d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
PEJZAŻ Z POŁUDNIOWEJ FRANCJI, 1925-1930
olej, płótno, 50,3 x 60 cm
sygnowany l.d.: Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, tektura, 62 x 46 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l.d.: Eibisch / 919 (?)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz lawowany, karton, 43 x 56,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
ołówek, papier, 32 x 27,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d. - EEibisch 1972
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
1927 r.
Olej na płótnie 64,5 x 52 cm
Sygnowany śr.d. - "1927 E. Ebiche"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
50 x 60,6 cm
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z rybami, po 1925
olej, płótno
60 x 51 cm
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno,
67 x 51 cm
sygnowany p.d.: Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej na płótnie, 45,5 x 38 cm
sygnowany p.d.: "Eibisch"
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)