TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tusz, papier, 39 x 29 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l. d.: J.Tchórzewski/69
sygnowany, datowany l.d.
akryl, papier
wymiary: 80x61.5
Olej na płótnie 135 x 95 cm
Wg katalogu z wystawy w Zachęcie - 57 r. pozycja 37
Sygnowany na krosnach - "J. Tchórzewski 57"
Na krosnach napisy autorskie Z. Herberta
akryl, tempera, dykta
71 x 48 cm
KOMPOZYCJA NIEPRZEDSTAWIAJĄCA, 1969
tusz lawowany, 39,3 x 29 cm w świetle passe-partout, sygnowany u dołu po lewej "J.Tchórzewski 69"
1966/1967 r.
Olej na płótnie 162 x 97 cm
Sygnowany p.d.- "J. Tchórzewski 66/67"
1968 r.
Olej na płótnie 163 x 97 cm
Sygnowany l.d. - "J. Tchórzewski 68"
olej, płótno, 30 x 40 cm; sygn. p. d.: Tchórzewski
gwasz, akwarela na papierze, 46 x 34 cm sygnowany l.d.:
"J. Tchórzewski 88"
akryl, płótno
69,5 x 50 cm
monotypia czarno-biała, papier,
27 x 15 cm (w świetle passe-partout)
mieszana,
46.4 x 34.4 cm
sygnowany l.d.: J. Tchórzewski 88
mieszana,
74.5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: J. Tchórzewski 82