KUNKA Lech (1920-1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płyta pilśniowa, 122 x 69 cm;
sygn. i dat. p.d.: L. Kunka 73;
na odwrocie plakietka z napisem: Zduńsko - Wolskie / Z.P.W. / W ZD. Woli / PN Nr inw. Ap676
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: `L. Kunka 17. V. 77 Łódź Rzymski motyl`
na odwrocie napis: `1977 | Rzymski motyl | technika Akryl | Wymiary 130 100 | Lech Kunka | ul. Sucharskiego 7 | 91 - 754 Łódź | Polska`
KUNKA Lech (1920-1978)
Technika mieszana, sklejka; 80,5 x 58,5 cm
Sygnowany l. d.: L. Kunka; na odwrocie napis: L. Kunka 69.
KUNKA Lech (1920-1978)
technika mieszana, collage, płótno,
121 x 100 cm;
sygn. p.d.: L. Kunka 65
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, collage, płyta pilśniowa, 60 x 52 cm;
sygn. i dat. p.d.: L. Kunka 69
KUNKA Lech (1920-1978)
Martwa natura z cytrynami, 1951
olej, płótno 49 x 69 cm;
sygn. p.g.: Lech Kunka 51 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
Technika mieszana, sklejka, 80,5 x 58,5 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
Kompozycja z różowym kołem, 1956
36 x 41 cm; sygn. i dat. p.d.:
L. Kunka 56 R.
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. i dat, śr. dół; na odwrocie nalepki
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płótno, 100 x 133 cm;
sygn. w środku: L. Kunka 17. V. 77. Rzymski.
motyl.; na odwrocie napisy autorskie
KUNKA Lech (1920-1978)
a. Plener
b. Pastwisko, 1953
olej, tektura, 50,5 x 64 cm;
sygn. p.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
collage, karton,
39,3 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lech Kunka 52
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, technika mieszana, płyta pilśniowa,
41 x 36 cm
sygnowany l.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
100 x 80 cm
sygnowany p.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
Kompozycja w szarości, 1965 r.
olej/płótno, 118 x 101 cm;
sygnowany p. d.: `L. Kunka 65`
KUNKA Lech (1920-1978)
gwasz, papier,
49 x 56 (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: L. Kunka
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta pilśniowa
część centralna: 109,5 x 121,5
sygn. p. d.: L. Kunke
część lewa: 109,5 x 63,2
część prawa: 109, 5 x 60