CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno, 46,3 x 54,8
sygnowany na odwrociu: Jan Cybis / 1928
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYBIS Jan (1897 - 1972)
CYBIS Jan (1897 - 1972)
MOTYW ZE STAREGO SĄCZA 1970 r.
Olej na płótnie
54 x 73 cm
Sygnowany l.d. - "J. Cybis"
Obraz opisany na odwrocie
Pochodzenie - kolekcja dr L. Siudy
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela, gwasz, ołówek, papier,
31.6 x 39.8 cm
sygnowana p.d.: J. Cybis. 70 r
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno, 54 x 81 cm; sygn. l. d.: J. Cybis,
opisany na odwrocie: JAN CYBIS "Martwa natura" 1968
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno 81 × 59,7
sygnowany u dołu po prawej: "J. Cybis"
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej, płótno,
60.5 x 197.5 cm
Na odwrocie, na krosnach nalepka retrospektywnej wystawy prac artysty w Galerii Sztuki Współczesnej Zachęta w War-szawie otwartej na przełomie 1997 i 1998 roku, gdzie obraz był wystawiony.
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Krajobraz z łąką i czerwonymi domkami, 1967
akwarela, papier czerpany,
30 x 48 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: Jan Cybis | Gołuchów 67 r.
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela, kredka, papier, wym.: 24 x 34 cm
sygn. p.d.: Jan Cybis, Łagów 1958
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela, papier, wym.: 22,5 x 32 cm
sygn. p.d.: Jan Cybis Kuźnica 1965
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Pejzaż nadmorski z Kuźnicy 1965
akwarela, papier, 21,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Cybis / Kuźnica / 965
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela, papier, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Jan Cybis
CYBIS Jan (1897 - 1972)
olej/tektura, wymiary: 33 x 26 cm
sygnowany lewy dół: "Jan Cybis"
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela/papier, wymiary w świetle passe-partout: 24 x 34 cm,
sygnowany prawy dół: "Jan Cybis Łagów 58"
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Rysunek tuszem, papier; 9,6 x 10,1 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Jan Cybis
CYBIS Jan (1897 - 1972)
MARTWA NATURA Z INSTRUMENTAMI MUZYCZNYMI
akwarela, 14,2 x 30 cm, sygnowana p.d. "Jan Cybis"
CYBIS Jan (1897 - 1972)
akwarela i ołówek, 23,5 x 29 cm
(w świetle passe-partout), sygnowana ołówkiem p.d.: "Jan Cybis...57/16"
CYBIS Jan (1897 - 1972)
CYBIS Jan (1897 - 1972)
PEJZAŻ LETNI Z RZEKĄ, ok. 1958-60
olej, płótno 46 x 61 cm
sygn. po prawej u dołu granatowym olejem: Jan Cybis
CYBIS Jan (1897 - 1972)
"ŁAGÓW - DROGA WŚRÓD DRZEW", 1958
akwarela, 24 x 34 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d. "Jan Cybis Łagów 58".
Reprodukowana: katalog Jan Cybis, Warszawa 1987, poz.898.