SIRECKA Justyna
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIRECKA Justyna
SIRECKA Justyna
SIRECKA Justyna
Akryl, olej, spray na płótnie
90x60 cm
Sygnowany na odwrocie: SIRECKA
SIRECKA Justyna
akryl/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany: `SIRECKA | JUSTYNA | 2008 rok | TECHNIKA | AKRYLOWA | III rok malarstwa