Akryl, olej, spray na płótnie 90x60 cm Sygnowany na odwrocie: SIRECKA
Justyna Sirecka ( ur. 1989r ), studentka III roku malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni prof. Andrzeja Klimczaka - Dobrzanieckiego. W 2012 roku wzięła udział w międzyuczelnianym projekcie studenckim "Bliskoznacznie" ( obustronny, jednorazowy transfer sztuki studenckiej Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz we Wrocławiu ); projekcie malarskim w wolnej pracowni Mai Godlewskiej (Assistant Professor of Art, Department of Art and Art History, University of North Carolina ) uwieńczonym wystawą "W stylu wolnym"; zaprezentowała swoje prace w klubogalerii Falanster we Wrocławiu. W roku bieżącym uczestniczy w przeglądzie rysunku figuratywnego Wyższych Szkół Artystycznych ( Polska, Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Hiszpania, Japonia, USA) "Figurama" organizowanego przez dwie uczelnie praskie. 12.04.13r Galeria U we Wrocławiu, wystawa zbiorowa, "Międzyplanetarnie" ( wraz z Michałem Gątarkiem, Mariuszem Wildemanem i Grzegorzem Łoznikowem.
10.05.13r OUT OF THE CANVAS- live audio visual performance , act 1 "childhood" Publikacja w pierwszym numerze Graver Magazine, internetowy magazyn o sztuce, gł. grafika, 6.06.13r "Tam i teraz" , BWA Studio, Wrocław, wystawa zbiorowa.