HANYSZ-STEFAŃSKA Magdalena (ur. 1970)
linoryt kolorowy/papier, 62 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"Pokaz mody linoryt kolorowy 7/12 M. Hanysz '95'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tańcząca II, ed. 10/16, 1994 r.
litografia/papier, 62 x 43 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"Tańcząca II" litografia ed. 10/16 M. Hanysz '94'
technika: linoryt, 110 x 80 cm
linoryt otrzymał II nagrodę w 2017r ZPAP Okręg Warszawski
Linoryt barwny, papier; 64,2 x 48 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: "Mężczyźni" linoryt kolorowy 12/15 Magdalena Hanysz 1992
akryl, płótno, 33 x 40 cm,
sygn. p. d.: MH16
linoryt kolorowy, papier;
64,2 x 48 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Magdalena Hanysz 1992, napis l. d.: "Mężczyźni"
oraz śr. d.: linoryt kolorowy 12/15
akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p. d. monogramem
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: MK/14
akryl, płótno, 64 x 80 cm,
niesygnowane
akryl, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: MH 11
akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: MH 13
akryl, płótno, 30 x 50 cm,
sygn. p.d.: MH / 13
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: MH`13
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: MH`13