BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
Stal, 90 x 26 x 24 cm,
sygnowany i datowany u dołu: 'Wit2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
stal, 86 x 35 cm,
sygnowana i datowana: 'Wit 2018'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej/płótno, 100x100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Wit 2018'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d: 'Wit 2017' sygnowany i datowany na odwrociu: 'Wit Bogusławski | 2017'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
stal, 84 x 26 x 26 cm,
sygnowana i datowana na podstawie: 'Wit2018'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
Stal, 82 x 19 cm,
sygnowana na podstawie 'Wit2017'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
stal, 85 x 19 x 20 cm,
sygnowany u dołu: 'Wit17'
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej, płótno, 50 x 50 cm
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
akryl na płótnie, 130x100cm
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
akryl na płótnie, 130x100 cm
sygnowany p. d. róg : ‘Wit2017 i na odwrocie: Wit Bogusławski 2017’
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej/płótno, 100 × 100 cmsygnowany p.d: "Wit2014"sygnowany i datowany na odwrociu: "Wit Bogusławski 2014"
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej, płótno, 40 x 40 cm
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej/płótno, 100 × 100 cm
sygnowany p.d.: "Wit 2017"
sygnowany i datowany na odwrociu:
"Wit Bogusławski 2017"
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
Olej na płótnie, 130 x 100 cm
BOGUSŁAWSKI Wit (ur. 1960)
olej, płótno, 100 x 100 cm