BANACH Łukasz (od 2007 peseud. Norman Leto) (ur. 1980, Bochnia)
olej, płyta
80 x 110 cm
sygn. na odwrocie na płycie: # 39 | BANACH 2003
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta
100 x 119,5 cm
sygn. pośrodku dolnej krawędzi: BANACH
na odwrocie na płycie sygn.: BANACH | 04
p.g.: pionowa strzałka
olej/płótno, 75,5 x 115,5 cm
sygnowany l.d.: ‘BANACH’
olej/płyta pilśniowa, 80 x 62 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BANACH 2000' oraz papierowa nalepka świadcząca o proweniencji z kolekcji prywatnej
olej/płyta, 70 x 70 cm (wymiary każdej z prac)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BANACH | 06' (każda część)
olej/płyta pilśniowa, 115 x 78 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BANACH 2001 | ABo 11'
ołówek/papier, 80,4 x 70 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'BANACH 2001'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BANACH 2001 | RZ010 | 70,4 X 80,4 cm'
- zakup bezpośredni od artysty