KARP (CARP) Estera (1897 Skierniewice - 1970 Paryż)
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier; 31 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.; Ester Karp (ołówkiem);
na odwrocie stempel autorski: Ester Carp / Vente atelier / Beaune.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, 47,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. (faksymile) p. d.: Esther Carp / Vente atelier / Beaune, w lewym górnym rogu znak wodny.
Kobieta we wzorzystej spódnicy
gwasz/papier, 32 x 24,5 cm
sygnowany p.d.: 'E.Carp.'
olej, płótno dublowane,
60,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ester Carp
olej, płótno,
53,5 x 65 cm;
sygn. na blejtramie: Carp.* oraz napis: pas a copier
Martwa natura z owocami i kwiatami
olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. l.d.: Ester Carp
olej, płótno
65 x 50 cm