BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 87 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'RB • 99'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, akryl/płótno, 57,5 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EKRAN PLAZMOWY / Bujnowski / 2001’ oraz pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
linoryt/papier, 49 x 68 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '1/5/ linoryt/Bujnowski/2001'
Zestaw 5 prac w obwolucie
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno, 30 × 42 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI/04
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
linoryt, papier, edycja 14/14,
31,5 x 45 cm,
sygnowany: "14/14 grafika/gratis Bujnowski / 99"
* Droit de suite
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej / płótno
30 × 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: BUJNOWSKI / 05
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 60,5 x 81,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRABOSZYCE | BUJNOWSKI / 2002’
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAPIEZ | Bujnowski / 2002'
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno, 30 x 42 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2004
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej, płótno, 69 x 158
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2008
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
bez tytułu (nocny pejzaż), 2005
olej, płótno; 27x35 cm, na odwrocie pieczęć Muzeum Narodowego w Warszawie oraz nalepka z danymi pracy w jęz. Niemieckim
*droit de suite
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'BUJNOWSKI'
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘BUJNOWSKI 2007’ oraz nalepka z Galerii Jiri Svestka w Pradze, Czechy
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
tusz/papier, 59 x 42 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski | /2018'
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Bez tytułu, z serii Ściany i obrazy, 2004
olej, płótno, 48 x 62 cm
sygn. na blejtramie: BUJNOWSKI / 04
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Lampa jest o pieprzonych latach 90tych
lampa, trzy żarówki liniowe /36wat,120cm/ pobór mocy 108WAT, wydajność ok.100 lumenów
370cm
2015
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘BUJNOWSKI / 2005’
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Schemat malowania kasety VHS, 2001 r.
olej/płótno, 120 x 120 cm
do obrazu dołączona jest kaseta VHS namalowana przez artystę, olej/płótno, 11 x 19 cm
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno,25 x 12 x 6 cm (cegła) i 117 x 15 x 2,5 cm (deska)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CEGŁA | Bujnowski | 2001' (cegła), 'deska 117 x 15 x 2,5 | Bujnowski 2000' (deska)
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
olej/płótno, 28 x 28 cm (x2)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Bujnowski | / 2017' (każda część)