KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
opisany na odwrocie: 'Kiesner | 2018 | Tel Aviv'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Kiesner 2019
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno
40 X 40 cm
sygn. na odwrocie
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu: 2011/Kobro/Kompozycja/M. Kiesner
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/papier, 23,5 x 33 cm
sygn. i dat. l.d.: 2016/ Kiesner
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dom | Jabłkowskich | Maria | Kiesner | 2011'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 80 x 110 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIA KIESNER 2017 BUS STOP'
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: '2015 | Kiesner | "MURANÓW"'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dom różowy 2 | Kiesner | 2018'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 60 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kiesner | Dom różowy | 2018'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kiesner | 2017'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, dyptyk, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Kiesner | 2013 | Zurych'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie, 40 x 40 cm
sygnowany na odwrociu
KIESNER Maria (ur. 1976)
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kiesner | "Stare miasto" | 2017'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "GDYNIA" 2017 KIESNER
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dworzec | Centralny | Kiesner | Maria | 2007'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kiesner | Maria | 2017'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie, 30 x 25 cm, sygn.