OBST Seweryn (1847-1917)
Głusza leśna z wodospadem (Wodospad Żonki)
olej/tektura, 27 x 16 cm
sygnowany p.d.: 'Seweryn Obst'
na odwrociu dwie nalepki z informacjami biograficznymi
cena wywoławcza: Wykup abonament
OBST Seweryn (1847-1917)
OBST Seweryn (1847-1917)
OBST Seweryn (1847-1917)
Olej, płótno, 7x15 cm,
sygn. p.d.: Sewer
OBST Seweryn (1847-1917)
olej/płótno, 66,6 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Seweryn Obst | 1896'
OBST Seweryn (1847-1917)
pastel, papier; 35 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Seweryn Obst
OBST Seweryn (1847-1917)
OBST Seweryn (1847-1917)
Olej, deska
12,2 x 19,8 cm,
sygn. p.d.: Obst Na papierze zabezpieczającym odwrocie naklejka z opisem: Seweryn / Obst / " Karpaty", oraz dedykacja: Szczerej przyjaciółce w dniu Imienin / Baśka / Kraków, 23. VI. 1951 r.
OBST Seweryn (1847-1917)
olej/tektura, 24 x 32 cm
sygnowany l. d.: `Seweryn Obst`
OBST Seweryn (1847-1917)
OBST Seweryn (1847-1917)
olej, płótno, 235 x 114 cm; sygn. l.d. - Malowałem w Jaremczu 897/Seweryn Obst
napis p.d. " bo na dwoźe Śtlaśna źima/a Jeźuśek kieńi ńima"
OBST Seweryn (1847-1917)
LENIWCY (czterech mężczyzn śpiących na trawie)
olej na desce, 7 x 15 cm, sygnowany p.d. "Sewer"