TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
gwasz (rysunek dmuchany)/papier , 30 x 39,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Tar 78'
- kolekcja Józefa Chrobaka, Kraków
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
olej, płótno, 78 x 80 cm;
na odwrocie na płótnie napis: TAR 69 / "PLAŻA";
Praca prezentowana na wystawie monograficznej Janusza Tarabuły "Obrazy same w sobie", Czytelnia Sztuki, Gliwice, 26.11.2010 r. - 14.01.2011 r.
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
olej, płótno,
78 x 80 cm;
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
technika mieszana, olej, collage/płótno,
78 x 80 cm,
na odwrociu naklejka wystawowa z Galerii Krzysztofory z 1987 r.
oraz naklejka galeryjna
Estymacja: 9 000 - 12 000 zł
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
akryl/płótno
54 x 33 cm
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
collage, płyta,
68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. dwukrotnie: p. d.: Tarabuła 2003 oraz Tarabuła 2002
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
collage, płyta
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
technika mieszana / płótno, 70 x 50 cm, sygn.
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
Tempera, tusz, płótno naklejone na płytę wiórową;
wym.: 36 x 26 cm;
sygn. p.d.: Tarabuła 78; na odwrocie naklejka z aukcji na rzecz krakowskiego hospicjum z 1985.
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
wym.: 36 x 26 cm;
sygn. p.d.: Tarabuła 78;
na odwrocie naklejka z aukcji na rzecz krakowskiego hospicjum z 1985.
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)
TARABUŁA Janusz (ur. 1931)