RUDNICKI Łukasz (ur. 1973, Warszawa)
akryl, płótno; 30 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "CZASAMI W NIEDZIELE", AKRYL, 30 x 45, 2013 / - ŁUKASZ RUDNICKI - W-WA.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zwinny i szybki przemyka się, 2013
akryl, płótno; 30 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "ZWINNY I SZYBKI / PRZEMYKA SIĘ" / AKRYL 30X35 / 2013 / ŁUKASZ RUDNICKI / W-WA.
Technika: akryl na płótnie
Wymiary: 50x50 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 50x70 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.
Technika: akryl na płótnie
Wymiary: 50x60 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2008 r.
akryl, płótno;
60 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: V1 nad Antwerpią akryl 60 x 80 cm 2008 Łukasz Rudnicki Warszawa
ORP BŁYSKAWICA w sierpniowy, rześki poranek, 2010 r.
akryl/płótno, 40 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"ORP BŁYSKAWICA W SIERPNIOWY, RZEŚKI PORANEK" |AKRYL 40 x 70 | 2010 | ŁUKASZ RUDNICKI | WARSZAWA`
akryl, płótno;
60 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Łukasz Rudnicki Warszawa
technika własna, olej, znak drogowy, deska,
153 x 124;
sygn. na odwrocie: ŁUKASZ RUDNICKI/ WARSZAWA i opisany: "DROGA/ NADZIEI"/ OLEJ 153 x 124/ 2004
Olej, płótno;
41x33 cm
Sygn.na odwrocie: "MROŹNY PORANEK"/ OLEJ 41x33/ 2004/ ŁUKASZ/ RUDNICKI/ W-WA
olej, płótno;
50 x 673 cm;
sygn. na odwrocie: "Pasy" olej 50 x 73 cm 2001 Łukasz Rudnicki Warszawa
akryl/płótno,
55 x 60 cm,
sygn.
olej, płótno,
60x81 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: "Port - stocznia", akryl, 50 x 60, 2006 / Łukasz Rudnicki W-wa
akryl, płótno,
70 x 40 cm
sygn. na odwrocie na krośnie: "ATAK V2" AKRY 70 x 40 2008 ŁUKASZ | RUDZIŃSKI W-WA
Za mundurem panny sznurem, 2005 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno,
60x50 cm
olej/płótno,
60 x 80 cm,
sygn.
olej, płótno, 80 x 200 cm;
sygn.: na odwrocie