ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
olej, ołówek, papier naklejony na tekturę,
20 × 32 cm, sygnowany p. d.: S.E. na odwrocie nalepka z wystawy z Nowego Jorku z odręcznie zapisanym tytułem pracy i numerem 48
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 19 × 16 cm
sygn. p. d.: S.E.
na odwrocie nalepka z wystawy z Nowego Jorku z odręcznie zapisanym tytułem pracy i numerem 61
olej, karton
65,1 x 53,9 cm
sygn. l.d.: S. Eleszkiewicz
olej, sklejka; 28, 5 x 23 cm;
sygn. l. d.: S Eleszkiewicz;
na odwrocie powtórzona sygnatura: S. Eleszkiewicz.
Mężczyzna w niebieskim berecie
olej/papier naklejony na tekturę, 20 x 20 cm
sygnowany monogramem p.d.: ‘S. E.’
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa
olej/papier naklejony na tekturę, 28,5 x 20 cm
olej, płyta, 38 × 54 cm
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
olej, płótno, 41 × 33,5 cm
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
gwasz, papier, 28 × 39 cm
sygn. monogramem wiązanym p. d.: SE
olej, tusz/tektura, 19,5 x 26 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'S.E.'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa: 'EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ | 1900 - 1963 | Lipert Gallery | 147 Milton Street | Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1986' oraz napis ołówkiem: '26'
olej/tektura, 30,5 x 18,5 cm
sygnowany l.d.: 'S.E.'
na odwrociu nalepka wystawowa: 'EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ | 1900 - 1963 | Lipert Gallery | 147 Milton Street | Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1986' i opis: '2'
tempera, papier, 73 × 71,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
pastel, papier brązowy; 64 x 52,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
olej/płótno, 63 x 78,5 cm
sygnowany p.d.: 'S. Eleszkiewicz'
na odwrociu tytuł oraz stempel z Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Londynie
olej/tektura, 28 x 32 cm
sygnowany monogramem p.d. 'S.E'
na odwrociu nalepka zakładu ramiarskiego
olej, tektura, 21 × 20,5 cm
na odwrocie nalepka z wystawy z Nowego Yorku z tytułem pracy i numerem pracy 7
olej, tektura, 27,5 × 21 cm
na odwrocie nalepka z wystawy z Nowego Yorku z tytułem pracy i numerem pracy 12
ołówek/papier, 19 x 25 cm
olej/płótno, 63 x 78,5 cm