BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 18,3 x 28 cm
sygnowany p.d.: 'Seweryn Bieszczad'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
KAPLICZKA PRZED RUINAMI ZAMKU, 1898
Olej, płótno; 55,5 x 28 cm
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad / 98
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
ŚMIERĆ POWSTAŃCA POD KAPLICZKĄ
Olej, płótno naklejone na tekturę; 75 x 47,5 cm
Sygnowany p.d.: S.Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S. Bieszczad.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 47 x 62 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Seweryn Bieszczad 1887'
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 18,3 x 28 cm
na górnej belce krosien malarskich nieczytelny napis ołówkiem
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 18 x 28 cm
sygnowany p.d.: 'S. Bieszczad'
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier, 35,5 x 52 cm (w świetle passe-partout)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 13 x 20 cm,
sygnowany i datowany p.d. "S.Bieszczad 18...".
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Akwarela, papier; 44 x 26 (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: S.Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, deska; 13 x 26 cm;
sygn. p. d.: S.Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 47 x 62 cm
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
63x47 cm
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
63x47 cm
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, karton, 71 x 51 cm
sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Papier naklejony na tekturę; 40 x 27 cm
Sygnowany p.d.: S.Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier, 29,5 x 44,5 cm
sygnowany p.d.: `S.Bieszczad`
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 111 x 71,5 cm
sygn. p. d.: S.Bieszczad.
na odwrocie napisy ołówkiem: 06/ (…)