1 zł
2 600 000 zł

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Różowe latawce (2015)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Hello sunshine (2019)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Thoughtful (2019)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Prawie różowo, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: ‘Sławomir Danielski | „Prawie Różowo” | 2019 r.’

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Foch (2019)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Sky (2019)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

W poszukiwaniu siebie (2019)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XLIV, 2019

akryl/płótno, 70x100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXXXII, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: ‘Sławomir Danielski | „Iluzja XXXXII” | 2018 r.’

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXXI(2018)

sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x70

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Goniąc za szczęściem(2018)

sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x70

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Poplątany(2018)

sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x70

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Słoneczna Warszawa, 2018 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir | Danielski | "Słoneczna | Warszawa" | 2018 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

PanDA?, 2018 r.

akryl na płótnie, 70 x 70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Malarz. Iluzja XXXII (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, collage, płótno
100x70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Kary koń z białą łatą w groszki (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Przelot nad Paryżem (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Akt I, 2018 r.

akryl/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir | Danielski | Akt I | 2018 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

ILUZJA XXXVII, 2018

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | ,,Iluzja XXXVII" | 2018r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Mr. Nosorożec (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Płonąca żyrafa (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Spotkanie towarzyskie (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x90 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXXV, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Sławomir Danielski „Iluzja XXXV” 2017 r.’

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXXVII, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja XXXVII" | 2018r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Rudowłosa, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | „Rudowłosa' | 2017 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Wół, Wół, Wół (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x60 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Mr. Słoń (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Święta krowa (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXVII, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja XXVII" | 2018 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXII, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja XXII" | 2017r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXVIII (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXIX (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Koziorożec nubijski wylegujący się w słońcu (2018)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Leśny król, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Leśny Król" | 2017 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXVIII

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XII, 2017

akryl, płótno, 50 x 60 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXII (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Stańczyk (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
60x60 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XXIX, 2017

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XX, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja XX" | 2017 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XVIII

akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja IX, 2017

akryl, płótno, 120 x 80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja X (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja XI (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

The Boss (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja VIII, 2017

akryl na płótnie, 100x 70 cm, opisany na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja IV, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja IV" | 2017 r.'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

KB IV, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ KB IV/ 2017

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Polowanie na czarownice, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ Polowanie Na Czarownice/XXI w. IV 2017

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja V, 2017

akryl na płótnie 70x100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Kobieta bauhausu II, 2016r.

akryl na płótnie, 120x40cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

The Boss, 2017

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja VIII, 2017

akryl na płótnie, 70x100 cm , opisany na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

KB IV, 2017r.

akryl na płótnie, 100x80 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Sławomir Danielski "KB IV" 2017r.’

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja III, 2017

akryl na płótnie, 80x100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Pink King, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Toż to szok, 2016r.

akryl na płótnie, 120x100cm.
Sygn. na odwrocie: Dski, Sławomir Danielski, "Toż to szok", 2016r.

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja II, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Sławomir Danielski "Iluzja" 2017 r"

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja, 2017

akryl na płótnie, 100x70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Domek na Rogach, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Arlekin, 2016

akryl, płótno, 70 x 70 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Guma balonowa, 2016

akryl na płótnie, 100x100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Amerykański look, 2016

akryl na płótnie, 100x100cm, opisany na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Red Smoke, 2016

akryl na płótnie, 120x80 cm,
sygn. na odwrocie

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Mogliśmy wszystko, 2016

akryl, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie monogramem artysty oraz: Sławomir Danielski "Mogliśmy Wszystko" 2016

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Love Story, 2016

akryl, płótno, 100 x 100 cm

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał, 2016

akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: D.ski "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał" z cyklu: Reinkarnacja 2016

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Truskawkowa Kąpiel z cyklu Kąpielowe opowieści, 2016

akryl, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: D.ski "Truskawkowa kąpiel" z cyklu Kąpielowe opowieści 2016

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Czytająca książkę, 2015

akryl, płótno, 50x100 cm
odpisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski "Czytająca książkę" z cyklu Teoria chaosu 2015

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Z cyklu 'Cztery Pory Roku', Królowa Zagrody, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D-ski | Sławomir Danielski | ''Królowa Zagrody'' | Z cyklu: | Cztery Pory Roku | 2015'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Zaklinaczka łabędzi II z cyklu Cztery pory roku, 2015

akryl, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski Zaklinaczka łabędzi II z cyklu Cztery pory roku 2015

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Koziorożec nubijski, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'D.ski | Sławomir | Danielski | Koziorożec | Nubijski. | Z cyklu: Cztery Pory Roku'' 2015'

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Różowe Latawce z cyklu Cztery pory roku, 2015

akryl, płótno, 80x120 cm
opisany na odwrocie: Doki Sławomir Danielski "Różowe Latawce" 2015 z cyklu Cztery pory roku

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Zaklinaczka Łabędzi, 2015 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `D.ski | Sławomir Danielski | "Zaklinaczka | Łabędzi" | Z cyklu: Cztery Pory Roku." | 2015`

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Przypływ Snu Amerykańskiego, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `D.ski | Sławomir Danielski | Przypływ snu | Amerykańskiego" | 2015`

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Sekrety Gumowej Kaczki 2015

akryl, spray na płótnie 100x70 cm
opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski "Sekrety Gumowej Kaczki" 2015

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Poplątane Daniele, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Słodka Kąpiel, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `D.ski | Sławomir Danielski | "Słodka kąpiel" 2015`

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Zostań! Opowieść o pewnej miłości, 101 kilometrów temu. 2015

akryl, olej na płótnie 50x70 cm
Opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Kim jestem Dokąd podążam Co po sobie pozostawię

akryl, olej, płótno, 110 x 40 cm
2014
sygn. na odwrocie: Sławomir Danielski (D.ski) Kim jestem, Dokąd podążam, Co po sobie pozostawię 18.09.2014

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Czym jest szaleństwo?, 2014

akryl, olej na płótnie,
70x30 cm,
opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski Czym jest szaleństwo 2014-015

DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Poranna kawa, bez dinozaura, 2014 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `25. 10. 2014 | D. ski (Sławomir Danielski) | ``Poranna kawa, bez dinozaura```

liczba obiektów: 88