akryl na płótnie, 100 x 70 cm opisany na odwrociu: ‘Sławomir Danielski | „Iluzja XXXXII” | 2018 r.’
Początki swej twórczości już od wczesnych lat młodzieńczych inspirowane były przede wszystkim nielegalnym graffiti. W późniejszym czasie D.ski (pseudonim) uczestniczył w jamach graffiti na terenie Polski oraz za granicą, a także tworzył w miejscach do tego przeznaczonych. Od 2012r. student na wydziale Pedagogiczno- Artystycznym w Kaliszu fili UAM w Poznaniu. Od 2007r. tworzy również na płótnach. W swych pracach wykorzystuje na równi pędzel jak i farbę w sprayu. Stara się mieszać techniki plastyczne. Mimo tworzenia głównie na płótnach, wykorzystuje on techniki graffiti, których nauczył się przez lata malowania na ulicach. W jego pracach często możemy spotkać in-line, out-line oraz wiele innych zasad stosowanych podczas malowania graffiti. Jego prace wciąż można spotkać na ścianach, gdyż zarówno graffiti jak i murale w stylu street artowym wykonuje do dnia dzisiejszego. Prowadzi również warsztaty z dziedziny graffiti i street artu by zarażać swoją pasją innych. Inspiracją dla niego jest wszystko czym się otacza. Przykładając bardzo dużą uwagę do kolorów. Czasem poważne, czasem zdystansowane podejście do swej twórczości mocno napędzanej kawą.
Na scenie graffiti od 12 roku życia początkowo, jako "na!". W swej początkowej twórczości ulicznej inspirowany przede wszystkim nielegalnymi graffiti w późniejszym czasie uczestnictwo w jamach graffiti na terenie Polski, oraz tworzenie w miejscach do tego przeznaczonych. Tworzył na terenie miast: Pleszew, Jarocin, Kalisz, Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa, Kłodzko... Jak i również na terenie Czech. Od 2012 roku student UAMu na wydziale Pedagogiczno- Artystycznym w Kaliszu fili UAM w Poznaniu. Podstawowym medium nie jest już spray, w swych pracach wykorzystuje na równi pędzel, co farbę w sprayu stara się mieszać techniki plastyczne. A napisy graffiti zastępują prac street art.-owe, oprócz murali wykonuje prace na płótnach malowane technikami mieszanymi, grafiki technikom szablonu, prace rysunkowe węglem. Jednak gdzie by nie malował, nie wiadomo, jaką techniką, zawsze widać ten uliczny charakter który ma w sobie już zakorzeniony. Podstawową inspiracją w przekazie prac jest zdecydowanie dla niego ulica, podrapane, popisane, brudne mury czy opuszczone fabryki. Nielegalne graffiti wykonane nocą pełne przypadkowych zacieków i różnych, różnobarwnych historii. Ludzie, których można spotkać na ulicach, na liście zdecydowanie musi się znaleźć też kawa od której jest uzależniony.
Informacje dla kupujących:
Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji"LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium. Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem: 22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00) email: aukcje@artinfo.pl