BALUKIEWICZ Józef (1831 Warszawa - 1907 Kalisz)
Komunia Św. Stanisława Kostki, 1880
akwarela/papier, 46,5 x 31,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: m. Balukiewicz /1880 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORTRET ANTONIEGO, OJCA MALARZA, HERBU TRZASKA, ZARZĄDCY KOSZAR MIROWSKICH W WARSZAWIE, po 1854
Olej, płótno dublowane; 83,5 x 64 cm
olej, płótno; 82 x 137 cm;
opisany i dat. p. d.: m. J. Balukiewicz 1894.
Portret Tadeusza Kościuszki, 1880 r.
olej/tektura, 16 x 12 cm
ODWROCIE: opisany - `mal. J. Balukiewicz | 1880 r. Kalisz` oraz `Malował Balukiewicz | w Kaliszu na wiosnę | 1880 roku` oraz `Józef Balukiewicz ur. 1831 roku | Absolwent Szkoły Sztuk Pięknych. | Od roku 1874 w Kaliszu | Dane w Encyklopedii Orgelbranda`
Estymacja 10 000 - 20 000 zł
PORTRET TADEUSZA KOŚCIUSZKI, 1880 R.
olej/deska,
16 x 12 cm