1) Mężczyzna pijący wodę z dzbanka, 1869 r. tusz/papier, 19 x 13 cm (w świetle oprawy) sygnowany i datowany p.d.: `BD | 1869` 2) Dwóch dworzan z psem, 1861 r. tusz/papier, 18,5 x 11, 5 cm (w świetle oprawy) datowany p.d.: `1871` 3) Rodzina, 1868 r. tusz/papier, 19,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy) datowany p.d.: `1868` 4) Piastunka, 1868 r. tusz/papier, 20 x 15,5 cm (w świetle oprawy) datowany p.d.: `1868`
Papier, tusz-sepia, sumaryczny szkic rysunkowy (2 rysunki) A. PIJźCY WODĘ 18,8 x 13 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: piórkiem BD | 1865 B. DWÓCH ŻYDÓW Z PSEM 18,4 x 11,3 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: ołówkiem 1841 C. KOBIETA Z TRÓJKź DZIECI 19,4 x 15,4 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: niebieską kredką 1868 D. MĘŻCZYZNA Z DZIECKIEM 19,9 x 15,4 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: niebieską kredką 1868