LITWA Róża (ur. 1982)
olej/płótno, 41 x 33 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘RÓŻA LITWA 2008’ oraz naklejka i pieczęć Galerii m2
cena wywoławcza: Wykup abonament
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, papier; 41×29 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrocie: "RÓŻA LITWA 2010" (zdjęcie sygnatury naklejone na oprawie)
LITWA Róża (ur. 1982)
technika własna na papierze, 42 x 30 cm
sygnowana na odwrociu
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, papier; 41x29 cm (w świetle oprawy)
LITWA Róża (ur. 1982)
olej/papier, 59 x 41 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `RÓŻA LITWA 2011`
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, papier, 29,7 x 42 cm, 2014
LITWA Róża (ur. 1982)
olej/papier, 59 x 41 cm
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, papier,
42 x 29,7 cm
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, papier
42x29,7 cm
LITWA Róża (ur. 1982)
LITWA Róża (ur. 1982)
olej, płótno, 54 x 50 cm;
sygn. na odwrocie