z serii Prasoreligia 2010 druk cyfrowy, papier, kredka 67 x 61 cm sygn., dat., na nalepce, na tylnym obramieniu: Ewa Harabasz 2010 oprawa: czarna, drewniana rama, szkło
technika własna/płyta, 122 x 61 cm sygnowany i datowany na odwrociu: `Ewa Harabasz 2007 N.Y.` WYSTAWIANY: - "Ewa Harabasz and Krzysztof Wodiczko. Peace: The Abolition of War" Kuntsi, Vaasa, Findlandia, 1 lutego - 20 kwietnia 2014 - "Ewa Harbasz. Prasoreligia", Galeria Sztuki Współczesnej BWA Olsztyn, 3 marca - 7 kwietnia 2011 - "Ewa Harabasz Ikony" Galeria le Guern, Warszawa, 14 marca - 13 kwietnia 2008 - "Ewa Harabasz. Ikony cierpienia, Galeria Miejska Arsenał, Poznań, 11 stycznia - 27 stycznia 2008